SETH GODIN

Seth Godin to bestsellerowy autor i przedsiębiorca. Jest autorem dziesięciu książek, które były bestsellerami na całym świecie, a także wybitnym mówcą. Niedawno został wybrany jako jeden z 21 Prelegentów.

https://inspiracjedlascian.pl/

Seth był założycielem i dyrektorem generalnym Yoyodyne, wiodącej w branży firmy zajmującej się interaktywnym marketingiem bezpośrednim, której Yahoo! nabyty pod koniec 1998 roku. Business Week nazwał go „najlepszym przedsiębiorcą ery informacyjnej”.

NEIL PATEL

Neil Patel jest współzałożycielem KISSmetrics, Crazy Egg i Hello Bar. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w wieku 13 lat i zapłacił kilku firmom marketingowym za pomoc, ale niestety nie przyniosły one żadnych rezultatów i zabrały mu wszystkie pieniądze .

Jego pisanie obejmuje głównie tematy takie jak SEO, marketing i branding. Ponadto zdziwisz się, gdy dowiesz się, że Neil Patel zbudował dwa wielomilionowe biznesy online, gdy miał zaledwie 30 lat.

GUY KAWASAKI

Guy Takeo Kawasaki to amerykański specjalista od marketingu cyfrowego i autor. Wcześniej był pracownikiem Apple, który był odpowiedzialny za marketing ich linii komputerów Macintosh w 1984 roku. Wprowadził słowo ewangelista do mody w marketingu komputerów Macintosh oraz koncepcji związanych z marketingiem ewangelizacyjnym i ewangelizacją technologiczną.

Larry’ego Kima

Larry Kim jest znanym ekspertem PPC i założycielem WordStream. Jest także autorem czterech nagradzanych książek i stałym współpracownikiem Search Engine Land i Forbes. Jako założyciel Wordstream stworzył organizację od zera do odnoszącej sukcesy firmy programistycznej. Zajmuje się ogromną ilością content marketingu i PR. Jego treści przyniosły w ostatnich latach ogromną liczbę odbiorów prasowych.

Joost de Valk

Pan Joost De Valk jest założycielem i dyrektorem generalnym yoast.com i WordPress. Jest także SEOwcem, blogerem i odnoszącym sukcesy twórcą stron internetowych z ponad 1,5 milionami czytelników miesięcznie na swoim blogu.
W 1994 roku uruchomił swoją pierwszą stronę internetową. Później SEO stało się jego zawodem. W międzyczasie zaczął pracować w marketingu cyfrowym i zbierał informacje dla firm takich jak eBay. Później opracował wtyczkę Yoast SEO, która jest uważana za najprostszą i najlepszą wtyczkę WordPress.

Douglas Kar

Douglas Karr jest dyrektorem generalnym DK New Media i założycielem Marketing Technology Blog. Poza tym jest także znanym pisarzem i marketerem cyfrowym, który pomagał firmom takim jak Mindjet, GoDaddy i wielu innym dzięki swoim umiejętnościom w mediach internetowych, PR, SEO, blogowaniu i płatności za kliknięcie
Ponieważ marketing cyfrowy nadal się rozwijał, przekazywał swoje pomysły z doświadczeniem w technologii marketingowej, aby pomóc innym rozwijać ich działalność.

Qadir AK

Z pasją do marketingu cyfrowego, Qadir Ak jest najbardziej znany ze swoich innowacyjnych strategii podczas prowadzenia firmy Ultimez Technology zajmującej się brandingiem online. Z branżą IT związany od ponad 10 lat. Pan Qadir z Indii podąża za trendami technologicznymi i stosuje je w każdym projekcie, którego podejmuje się jego firma. Poza Indiami obecnie rozwija swoje usługi marketingu cyfrowego i budowania marki online na szerszym rynku w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dorie Clark

Dorie Clark jest dobrze znaną marketerką cyfrową, prelegentką i stałą autorką artykułów TIME, Harvard Business Review i bloga World Economic Forum. Jest ekspertem w dziedzinie brandingu, a także autorką wielu znanych książek, takich jak Reinventing You i wielu innych.

Jitendra Vaswani

Jitendra jest konsultantem SEO ds. marketingu cyfrowego z Indii i założycielem
Digi Exe, agencja marketingu cyfrowego. Jest blogerem i autorem WordPress Plugin-SchemaNinja. Dzięki 5-letniemu doświadczeniu w dziedzinie marketingu cyfrowego ma dużą wiedzę na temat terminów marketingu internetowego, takich jak optymalizacja wyszukiwarek (SEO), blogowanie, optymalizacja mediów społecznościowych (SMO), Mobile, e-commerce i WordPress.

Wymienieni tutaj marketerzy cyfrowi mają wiele spostrzeżeń. Śledź ich i zobacz, jak możesz zintensyfikować własne działania marketingowe w oparciu o udostępniane przez nich informacje.

TOP 10 Digital Marketerów 2018 roku